فیزیوتراپی در ولنجک

مراکز فیزیوتراپی در ولنجک

مراکز فیزیوتراپی در ولنجک بسیار حرفه ای عمل می کنند و در این مقاله با اطلاعات کامل برای استفاده ساکنان این منطقه فراهم آمده است.

مرکز فیزیوتراپی طالقانی

آدرس : ولنجک /  شماره تماس: 22432560

فیزیوتراپی ولنجک در ولنجک تهران

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۱۷۶۷۱۳ ، :۰۲۱۲۲۱۷۵۵۰۱
آدرس: ولنجک ، بلوار دانشجو ، بعد از میدان یاسمن ، روبروی پارک نگین ، طبقه منفی یک
فیزیوتراپی ولنجک روی نقشه
نظرات مراجعین فیزیوتراپی ولنجک

فیزیوتراپی دی کلینیک در ولنجک

آدرس: ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از دانشگاه شهید بهشتی، روبروی پارک نگین، دی کلینیک ولنجک، طبقه زیر همکف

شماره تماس : 02122175501

مراکز فیزیوتراپی در ولنجک

در ولنجک که یکی از مناطق شمالی تهران محسوب می شود فیزیوتراپی های معدودی وجود دارند که به صورت مدرن و مجهز برای استفاده ساکنین محترم این منطقه در حال فعالیت هستند. چندین مرکز فیزیوتراپی در ولنجک هستند که در بالا به اطلاعات این مراکز اشاره شده است. بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ولنجک را می توان با استفاده از این اطلاعات و خواندن نظرات مراجعین با توجه به نیازها شناخت که البته تمامی فیزیوتراپی های منطقه ولنجک مدرن و مجهز می باشند.

فیزیوتراپی خوب در ولنجک

در یک فیزیوتراپی خوب معمولا علاوه بر فرد متخصص و دستیارهای آموزش دیده از به روزترین دستگاههای فیزیوتراپی برای درمان استفاده میشود. از جدیدترین دستگاه های فیزیوتراپی برای درمان بیماران استفاده می شود و همواره با به روز رسانی نرم افزاری دستگاه ها از خروجی و اثر حداکثری آنها اطمینان حاصل می شود. جریان های الکتریکی بسته به شکایت و آسیب بیمار انتخاب میشوند. و مواردی از این دست یک فیزیوتراپی خوب در ولنجک و هر منطقه ی دیگری را می تواند برای ما شناسایی کند، تمامی مراکز فیزیوتراپی در ولنجک مجهز و مدرن هستند.

راه های دسترسی به ولنجک

دسترسی به این مطنقه شمالی بهتر از مناطق دیگر است و از طرق مختلف مانند اتوبوس و مترو و تاکسی امکان پذیر است که در ذیل شرح داده شده است.

دسترسی به ولنجک از طریق اتوبوس و مترو

این محله دارای یک خط رفت و برگشت اتوبوس از مبدأ بلوار دانشجو به مقصد چهارراه پارک وی و یک خط رفت و برگشت مینی بوس از مبدأ بلوار دانشجو به مقصد میدان تجریش و یک خط رفت و برگشت تاکسی از مبدأ دانشگاه شهید بهشتی به مقصد میدان تجریش می‌باشد که بلوار دانشجو و خیابان‌های اطراف آن را پوشش می‌دهد.

همچنین نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به محله ولنجک ایستگاه متروی تجریش می‌باشد که از طریق مینی بوس و تاکسی‌های موجود به مقصد میدان تجریش قابل دسترسی می‌باشد.

دسترسی به منطقه ولنجک از طریق تاکسی

در خیابان ولنجک دو خط رفت و برگشت تاکسی به ترتیب از مبدأ خیابان بیست و دوم به مقصد میدان تجریش و از مبدأ خیابان بیست و دوم به مقصد پمپ بنزین بزرگ راه شهید چمران در جریان است که خیابان‌های ولنجک، سیزدهم و ساسان در ولنجک و آصف در محله زعفرانیه و خیابان‌های فرعی اطراف آن‌ها را پوشش می‌دهد. تاکسی‌های بیسیم کشوری نیز محله ولنجک را به‌طور کامل پوشش می‌دهند و دارای چند ایستگاه می‌باشند.

منطقه ولنجک

فیزیوتراپی در ولنجک، فیزیوتراپی منطقه ولنجک، فیزیوتراپی ولنجک، فیزیوتراپی نزدیک ولنجک، کلینیک فیزیوتراپی در ولنجک، مراکز فیزیوتراپی در ولنجک، مرکز فیزیوتراپی در ولنجک، کلینیک فیزیوتراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *