فیزیوتراپی در اقدسیه

مراکز فیزیوتراپی در اقدسیه

مراکز فیزیوتراپی در منطقه اقدسیه تهران در این مقاله به همراه اطلاعات کاملی از تمامی مراکز خدمتتان ارائه می گردد. امید است به شما یاری رساند تا بهترین فیزیوتراپی در اقدسیه را با توجه به نیازهای خود بیابید و بهره ببرید.

مرکز فیزیوتراپی میردامادی

آدرس فیزیوتراپی میردامادی در اقدسیه: تهران، بلوار ارتش، خیابان موحد دانش، نبش خیابان نیلوفر، پلاک ۲، ساختمان صاحبقرانیه، واحد ۲۰۲
شماره تماس فیزیوتراپی میردامادی: ۲۶۱۴۰۶۴۷
فیزیوتراپی میردامادی روی نقشه
نظرات مراجعین فیزیوتراپی میردامادی 

مرکز فیزیوتراپی آیدین در اقدسیه تهران

فیزیوتراپی و لیزر درمانی آیدین در اقدسیه
آدرس فیزیوتراپی آیدین: تهران، سه راه اقدسیه، روبروی مسجد جامع، پلاک ۲۶، طبقه دوم
شماره تماس فیزیوتراپی آیدین:  26453870
ساعت کاری : از شنبه تا پنج شنبه از 8 تا 21
نام مدیر: منصور عبادپور
فیزیوتراپی آیدین روی نقشه 
نظرات مراجعین درباره فیزیوتراپی آیدین 

فیزیوتراپی خوب در اقدسیه

موارد متعددی می توانند به ما بگویند که بهترین فیزیوتراپی در منطقه اقدسیه یا هر منطقه دیگری کدام است، اما این موضوع مهم با توجه به نیازهای ما و شرایط ما مانند مسیر رفت و آمد به آن فیزیوتراپی تعیین می شود که بهترین راه برای یافتن فیزیوتراپی خوب در اقدسیه بررسی اطلاعات آن مرکز و خواندن نظریات دیگران می باشد که این موارد مهم در این باره در این صفحه فراهم آمده است.

فیزیوتراپی با بیمه تأمین اجتماعی در اقدسیه

یکی از موارد مهم برای ما در شهرهای بزرگ و با امکانات متفاوت که حالت های انتخابی زیادی را فراهم میکند فراهم کردن امکان بیمه در یک مرکز فیزیوتراپی می باشد، که می توانیم با توجه به اطلاعات تصمیم گیری کنیم.

راه های دسترسی به اقدسیه

راه های دسترسی به اقدسیه از طریق تاکسی های خطی و آزاد، همچنین خطوط اتوبوسرانی و مترو امکان پذیر است که به شرح زیر می باشد.

دسترسی از طریق تاکسی

برای دسترسی به مرکز فیزیوتراپی در اقدسیه می توانید با تاکسی های نیاوران و یا تاکسی های مینی سیتی به اقدسیه دسترسی داشته باشید.

دسترسی از طریق اتوبوس و مترو

در حال حاضر از این محله خطوط اتوبوسرانی میدان ازگل به پایانه تجریش، میدان رسالت به میدان قدس و شهرک قائم به پایانه تجریش و شهرک صدف به بلوار صبا (متروی قیطریه) و خط اتوبوس سوهانك به اختياريه و سه راه ضرابخانه( تقاطع خيابان شريعتي ، بزرگراه شهيد همت و شهيد زين الدين) تردد دارند و در اين محل روبروي مسجد امام جعفر صادق (ع) ایستگاه متروی اقدسيه قرار دارد. همچنین می توانید اطلاعات کافی در مورد بهترین مرکز فیزیوتراپی در ازگل را در این سایت کسب کنید.

منطقه اقدسیه 

فیزیوتراپی در اقدسیه، فیزیوتراپی نزدیک اقدسیه، کلینیک فیزیوتراپی در اقدسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *