فیزیوتراپی در آزادی

مراکز فیزیوتراپی در آزادی

مراکز فیزیوتراپی در منطقه آزادی وجود دارند که می توانید برای انواع امور فیزیوتراپی و توانبخشی به این مراکز مراجعه فرمایید.

 

مرکز فیزیوتراپی ابوعلی در خیابان آزادی

آدرس: خیابان آزادی خیابان 21متری جی نرسیده به طوس نبش هاشمی نیا پلاک 242
شماره تماس: 02166031691

مرکز فیزیوتراپی توان گستر

آدرس : بلوار استاد معین
شماره تماس: 02166003746
فیزیوتراپی توان گستر روی نقشه
نظرات مراجعین توان گستر را ببینید

فیزیوتراپی سروش سلامت در آزادی

آدرس: خ دامپزشکی غرب، 50 متر مانده به تقاطع 21 متری جی، پ 992، طبقه همکف
شماره تماس: 02166031377
فیزیوتراپی سروش سلامت روی نقشه
نظرات مراجعه کنندگان فیزیوتراپی سروش سلامت

مراکز فیزیوتراپی در آزادی

مراکز فیزیوتراپی در محدوده آزادی وجود دارند که می توان به امکانات کاملی که می توانید در یک فیزیوتراپی پیدا کنید در این مراکز بیابید. ارزیابی دقیق و علمی و ثبت کامل گزارش مراحل روند درمان مراجعین. داشتن تجهیزات کامل و مدرن. تیم درمانی کارآمد امید به بهبودی را در ما افزایش میدهد. در کنار موارد بالا استفاده مناسب و به‌ جا از تکنیکهای تمرین‌ درمانی یا ورزش‌ درمانی ،‌ درمان‌های دستی و استفاده از سوزن خشک و نواربندی عضلانی از ویژگی‌های یک کلینیک خوب می‌باشند که همگی این مراکز دارای تمام این ویژگی ها هستند و می توانید بهترین فیزیوتراپی در محدوده آزادی را را در این لیست بیابید.

فیزیوتراپی های تأمین اجتماعی در آزادی

فیزیوتراپی های دارای تأمین اجتماعی مراکز فیزیوتراپی در این منطقه هستند که دارای پوشش بیمه های تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و بیمه های دیگر هستند که می توانید با توجه به اطلاعات داده شده فیزیوتراپی های موجود دارای تأمین اجتماعی را بیابید.

فیزیوتراپی در منطقه آزادی

منطقه آزادی یکی از مناطق مهم در تهران میباشد که مراکز فیزیوتراپی در آن مورد توجه است زیرا یک منطقه مهم در تهران به شمار می رود که به منطقه های تهران بزرگ متصل می شود شما می توانید در لینک های زیر در مورد منطقه آزادی بیشتر بخوانید و روی نقشه آن را دنبال کنید تا بسیار راحت به مراکز فیزیوتراپی در این ناحیه دسترسی داشته باشید. بهترین مرکز فیزیوتراپی در آزادی و در محدوده آزادی را می توانید با توجه به نیازهای خود و توضیحات ذکر شده در مرجع مراکز فیزیوتراپی در ایران، تهران، اصفهان، مشهد، تبریز جستجو کنید

منطقه آزادی

راه دسترسی به خیابان آزادی روی نقشه

 

بهترین فیزیوتراپی در آزادی ، فیزیوتراپی در آزادی، فیزیوتراپی در خیابان آزادی، فیزیوتراپی در میدان آزادی، فیزیوتراپی در محدوده آزادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *