فیزیوتراپی در تجریش

لیست مراکز فیزیوتراپی در تجریش

در این مقاله لیستی از مراکز فیزیوتراپی در تجریش به همراه اطلاعات کاملی از نحوه فیزیوتراپی در تجریش ارائه می گردد.

 

مرکز فیزیوتراپی توان نوین در تجریش

آدرس : میدان قدس خیابان دزاشیب روبروی آتش نشانی مجتمع مریم پلاک 44 واحد 31
تخصص کلینیک توان نوین درمان بیمار توسط دستهای ماهر فیزیوتراپیست و کاردرمان متخصص ماست.
کلینیک تخصصی ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی وکاردرمانی در شمال تهران
تلفن ثابت : 22745914-22740784
شماره همراه : 09199279085
مسئول فنی فیزیوتراپیست نوشین الوندیان
لیزر پرتوان .مگنت تراپی
واحد کاردرمانی
تجهیزات درمانی
درمانهای تخصصی
فیزیوتراپی توان نوین
آدرس مرکز توان نوین بر روی نقشه
نظرات مراجعین توان نوین

 

فیزیوتراپی توان نوین در تجریش
فیزیوتراپی توان نوین در تجریش

مرکز فیزیوتراپی کودکان زنجیره امید در تجریش

آدرس : تهران، ميدان تجريش، خيابان فناخسرو، پلاك٣١، خانه كودك زنجيره اميد
تلفن ثابت : ٠٢١٢٢٧٤٧٦٨١
کلينيك فيزيوتراپي كودكان موسسه خيريه زنجيره اميد با بهره گيري از كادر مجرب فيزيوتراپي، كاردرماني ذهني و جسمي، ارتز پروتز، گفتاردرماني و پزشكي خدمات حرفه اي به صورت كارتيمي به كودكان كليه اقشار جامعه و به ويژه قشرمحروم ارائه مي دهد.
کودکان زنجیره امید
آدرس مرکز کودکان زنجیره امید

فیزیوتراپی کودکان زنجیره امید در تجریش

 

 مراکز فیزیوتراپی در تجریش

تجریش که یکی از مناطق شمالی و در دسترس تهران می باشد تعداد مراکز فیزیوتراپی در تجریش محدود اما بسیار حرفه ای وجود دارد که می توان از این مجموعه کلینیک فیزیوتراپی در منطقه تجریش به صورت کاملا حرفه ای در جهت درمان بهره برد.

کلینیک فیزیوتراپی شامل بخش هایی است که معمولا شامل چند کابین است که در آن ها الکتروتراپی، منوآل تراپی، لیزر درمانی، درای نیدلینگ و ورزش درمانی است که فیزیوتراپی در تجریش تمام این بخش ها را شامل می شود و مراکز فیزیوتراپی در تجریش در دو آیتم با اطلاعات کامل در مورد این مراکز به نام های فیزیوتراپی توان نوین و فیزیوتراپی کودکان زنجیره امید در ذیل آمده است.

فیزیوتراپی خوب در منطقه تجریش

از مراکزفیزیوتراپی خوب در تجریش  می توان دو فیزیوتراپی که در ذیل آورده شده را می توان نام برد. این مراکز فیزیوتراپی در محدوده تجریش را نیز شامل می شوند. آنچه که باعث می شود فیزیوتراپی خوب در تجریش و دیگر مناطق شناخته شود.  تخصص، مهارت فیزیوتراپیست و دستگاه های مجهز می شود که این مراکز تأمین کننده این موارد هستند.

فیزیوتراپی های تأمین اجتماعی در تجریش 

فیزیوتراپی های طرف قرارداد با تأمین اجتماعی در تجریش وجود دارند که به تعدادی از آنها در بالا اشاره شد. همچنین فیزیوتراپی های این منطقه با بیمه های دیگر نیز قرارداد دارند و فیزیوتراپی با بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت را شامل می شوند. که می توانید از بین این مراکز فیزیوتراپی خوب در تجریش که با تأمین اجتماعی نیز قراردادد داشته باشد را بیابید و مراجعه کنید.

مجهزترین فیزیوتراپی در ازگل شهر تهران

راه های دسترسی به منطقه تجریش

دسترسی به منطقه تجریش از طریق مترو

برای رسیدن به میدان تجریش و فیزیوتراپی های منطقه تجریش می‌توانید از مترو تهران استفاده کنید. کافی‌ است در آخرین ایستگاه خط یک مترو، یعنی ایستگاه تجریش از مترو پیاده شوید.

راه دسترسی به تجریش از طریق تاکسی

می‌توانید از تاکسی‌هایی که از تمام نقاط شهر مانند پایانه شهید نظری در میدان آزادی، به میدان تجریش تردد می‌کنند استفاده کنید و به این طریق می توانید به مراکز فیزیوتراپی در تجریش دسترسی داشته باشید.

دسترسی به محله تجریش از طریق اتوبوس و BRT

اگر قصد سفر با اتوبوس به میدان تجریش را دارید می‌توانید از خط BRT راه‌آهن – تجریش استفاده کنید یا در این لیست ایستگاه تجریش از خط یک مترو را انتخاب کرده و از اتوبوس‌هایی که به میدان تجریش تردد می‌کنند با خبر شده و از آن‌ها استفاده کنید.

عکسی از منطقه تجریش در تهران

 

عکسی از میدان تجریش در تهران

 

منطقه تجریش

فیزیوتراپی در منطقه تجریش،مراکز فیزیوتراپی در تجریش،بهترین مراکز فیزیوتراپی در تجریش،فیزیوتراپی های تامین اجتماعی در تجریش،بهترین مرکز فیزیوتراپی در تجریش

مراکز فیزیوتراپی در فرمانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *