فیزیوتراپی در ازگل

فیزیوتراپی در ازگل
منطقه ای در شمال تهران می باشد به صورت حرفه ای و به روز مراکز فیزیوتراپی معرفی شده انجام می شود و در لیست زیر نام مراکز فیزیوتراپی خوب در ازگل برای رفاه حال ساکنین منطقه ازگل آمده است.

لیست مراکز فیزیوتراپی

مراکز فیزیوتراپی در ازگل به صورت حرفه ای در جهت درمان مراجعین در حال فعالیت هستند و از دستگاه های مدرن و بسیار حرفه ای در مراکز فیزیوتراپی خود استفاده می کنند.

فیزیوتراپی رادمان در ازگل

آدرس فیزیوتراپی رادمان در ازگل: تهران منطقه 1 مینی سیتی بلوار ارتش نبش خیابان بهاران پلاک 2 واحد 6
شماره تماس فیزیوتراپی رادمان در ازگل : 22462440-021
کلینیک فیزیوتراپی رادمان
آدرس مرکز فیزیوتراپی رادمان روی نقشه
نظرات مراجعین مرکز فیزیوتراپی رادمان در ازگل

فیزیوتراپی مجتمع توان بخشی حضرت علی (ع) در ازگل

مرکز فیزیوتراپی در ازگل کاملا مجهز و مدرن
آدرس:  ابتدای جاده لشگرک- چهارراه مینی سیتی- بلوار نیروی زمینی – خیابان کامران – کوچه توان بخشی
شماره تماس: 22452509-021
فیزیوتراپی حضرت علی در ازگل روی نقشه
نظرات مراجعین فیزیوتراپی حضرت علی در ازگل 

 

فیزیوتراپی خوب در ازگل

فیزیوتراپی های منطقه ازگل که منطقه ای شمالی و کوچک می باشد محدود هستند، شناخت مرکز فیزیوتراپی خوب در ازگل برای ساکنین این منطقه مهم است و باید گفت که مراکز موجود در ازگل همگی خوب و مجهز هستند اما باید با توجه به شرایط خود آن مرکز را انتخاب کرد.

بهترین راه دسترسی به ازگل

راه های دسترسی به منطقه ازگل از طریق تاکسی و خطوط اتوبوسرانی است که دسترسی از طریق اتوبوس به صورت متنوعی می باشد، ازگل یکی از مناطق شمالی تهران می باشد که دارای تعدادی فیزیوتراپی است که می توانید از طرق معرفی شده به فیزیوتراپی در منطقه ازگل دسترسی داشته باشید.

راه دسترسی به ازگل از طریق تاکسی

یکی از راه های دسترسی به منطقه ازگل و مراکز فیزیوتراپی در ازگل خطوط تاکسیرانی می باشد.

راه دسترسی به ازگل از طریق مترو

ایستگاه متروی قائم یکی از ایستگاه‌های خط ۳ متروی تهران است که در شهرک قائم واقع در شمال شرق تهران قرار دارد.

این ایستگاه در ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ توسط حسن روحانی (رئیس جمهور وقت) به بهره‌برداری رسیده است. این ایستگاه در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده و به محلاتی چون شهرک قائم، شهرک محلاتی، سوهانک و ازگل دسترسی دارد. این ایستگاه به خط ۹ بی آر تی تهران دسترسی دارد.

راه دسترسی به ازگل از طریق اتوبوسرانی

در حال حاضر از این محله خط اتوبوسرانی میدان ازگل به پایانه تجریش تردد دارد این محله از شرق در بلوار نیروی زمینی با خطوط اتوبوس پایانه شهید حقانی به انتهای بلوار ارتش، میدان رسالت به شهرک شهید محلاتی و از شمال در بلوار ارتش و غرب در بزرگراه امام علی با خط ۹ اتوبوسهای تندرو از مبدأی پایانه لاله به متروی جوانمرد قصاب و خطوط اتوبوس شهرک صدف به متروی قیطریه (بلوار صبا)، میدان رسالت به میدان قدس، شهرک شهید محلاتی به پایانه علم و صنعت، شهرک قائم به پایانه تجریش و خط سوهانک به سه راه ضرابخانه (تقاطع خیابان شریعتی و پاسداران در تلاقی بزرگراه همت و زین الدین) ارتباط دارد؛ همچنین ایستگاه متروی شهید محلاتی مربوط به خط ۳ مترو (شهرک قائم-آزادگان) در ضلع شمال شرقی این محله است.

منطقه ازگل

فیزیوتراپی رادمان در ازگل
عکسی از فیزیوتراپی رادمان در ازگل
فیزیوتراپی حضرت علی (ع) در ازگل 
عکسی از فیزیوتراپی حضرت علی (ع) در ازگل

فیزیوتراپی در منطقه ازگل،مراکز فیزیوتراپی در ازگل، فیزیوتراپی های تأمین اجتماعی در ازگل، بهترین مرکز فیزیوتراپی در ازگل، فیزیوتراپی خوب در منطقه ازگل شهر تهران، بهترین فیزیوتراپی در منطقه ازگل شهر تهران، بهترین فیزیوتراپی در ازگل شهر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *